Egon Schiele Atelier

Karta Krumlováka

vstupné dobrovolné

běžné vstupné 50 Kč (od 15 let)

jak uplatnit výhodu

Egon Schiele Atelier

Objevte kouzlo zahradního domku na terasách v jižním meandru řeky Vltavy, ve kterém v roce 1911 žil a tvořil světoznámý malíř Egon Schiele (1890–1918). Otevřený je přes léto denně 11:00-19:00. 

Veřejnosti je zpřístupněna místnost, kde Schiele v roce 1911 tvořil a žil. Nahlédněte do autentického prostředí uměleckého apartmá, ve kterém vznikly jeho slavné krumlovské obrazy. Přímo v místech, kde světoznámý malíř tvořil, můžete chvíli posedět a na přilehlé terase pak relaxovat u šálku lahodné kávy nebo sklenky vína. 

Do konce září k vidění výstava Jindry a Štěpána Čapka: Těla, hlavy, vlasy. Světově uznávaný ilustrátor Jindra Čapek v Schieleho domku vystavuje svou doposud nezveřejněnou volnou tvorbu vedle surrealistických plastik svého syna Štěpána.  

Otevírací doba: sobota–neděle 10:00–19:00 

 

adresa

Linecká 343
381 01 Český Krumlov

telefon

+420 777 801 689

e-mail

schielestudio@gmail.com

www

egonschiele-atelier.eatbu.com

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete:
grafika - design