Časté dotazy

Mohu mít kartu v mobilu nebo v plastové formě? 

Kartu Krumlováka si můžete snadno zaregistrovat on-line, na e-mail obdržíte QR kód a ten si uložíte do svého mobilního telefonu (např. do mobilní peněženky). Jak jednoduché.

Pokud však moderním technologiím příliš neholdujete, zajděte za námi na radnici (náměstí Svornosti 1, Český Krumlov), rádi Vás zaregistrujeme a vydáme Vám Kartu Krumlováka plastovou. Tu je třeba mít u sebe pro získání slev.

Jak Karta funguje?

U poskytovatelů slev a výhod zapojených do Karty se jednoduše prokážete QR kódem. V případě on-line nákupu do pole pro slevový kód zadáte číslo Karty. A zvýhodněné nabídky jsou Vaše.

Kdo může Kartu vlastnit?

Kartu může vlastnit každý občan s trvalým pobytem v Českém Krumlově.

Jak lze o Kartu požádat?

Prostřednictvím registračního formuláře na webu města Český Krumlov. Zde vyplníte své rodné číslo a e-mail. Na ten následně obdržíte elektronickou verzi karty s QR kódem. Máte ji tak pohodlně vždy u sebe v mobilní peněžence.

Co když nemám e-mail ani chytrý telefon?

Karta existuje nejen on-line. Pro ty, kteří neholdují moderním technologiím, je připravena také tradiční plastová karta.
Po předchozí domluvě se můžete osobně registrovat a vyzvednout si kartu na radnici (náměstí Svornosti 1, Český Krumlov).
Kontakt: e-mail: karta@ckrumlov.cz, tel: 380 766 314, 774 107 150

Výdej karet je každé pondělí od 8.00 do 16.00.

Je Karta určena i dětem?

Ano, Karta je pro všechny občany Českého Krumova. Za nezletilé dítě mladší 15 let může zažádat jeho zákonný zástupce s trvalým pobytem v Českém Krumlově.

Jaká je platnost Karty?

Po dobu Vašeho trvalého pobytu v Českém Krumlově je Karta platná.

Ztratil jsem Kartu, co mám dělat?

Obraťte se na nás, e-mail: karta@ckrumlov.cz, tel: 380 766 314, 774 107 150

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete:
grafika - design