Karta Krumlováka

Město Český Krumlov připravilo nový produkt, se kterým mohou občané čerpat zajímavé slevy na místní služby. 

Jak Kartu získat

Vydání karty je zdarma. Požádáte o ni jednoduše on-line. Vyplníte pouze své rodné číslo a e-mailovou adresu, na kterou následně obdržíte elektronickou verzi karty s QR kódem. Máte ji tak pohodlně vždy u sebe v mobilu. 

Pro ty, kteří neholdují moderním technologiím, je připravena karta plastová. Po předchozí domluvě se můžete registrovat osobně a kartu si vyzvednout na radnici na náměstí Svornosti 1. Kontakt: e-mail: karta@ckrumlov.cz, tel: 380 766 314 nebo 770 316 337. 

Jak Karta funguje 

U poskytovatelů slev a výhod zapojených do Karty Krumlováka se jednoduše prokážete QR kódem své karty. V případě on-line nákupu zadáte do pole pro slevový kód číslo své karty.

Aktuálně je vydáno 2069 Karet Krumlováka, která nabízí 28 výhod. Stav k 18.07.2024.

Nejnovější výhody a slevy

Kompletní přehled výhod a slev

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete:
grafika - design